Ndarje e Madhe Portabël Zbritje e madhe Çantë Kozmetike Udhëtim Çantë Tualeti Organizues për Grim Për Gratë

Përshkrim i shkurtër:


 • Kushtet e pagesës: 30% për depozitë, 70% para dërgesës. (TT, Paypal L / C)
 • Detail Product

  Profili i Kompanisë

  Produkt Tags

  度 挂钩 包 (4) 度 挂钩 包 (2) 度 挂钩 包 (1) 度 化妆包 (4) 度 化妆包 (3)

  Emri i produktit:
  Ndarje e madhe Portable me aftësi të lartë Çantë kozmetike Udhëtim Çantë Tualeti Organizues për Grim për Gratë
  Materiali:
  Poliester 300D
  Lloji i pëlhurës:
  Gërryerje & Rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit
  MOQ:
  2000 copë
  Karakteristikë:
  Eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji, të tjera
  Logoja: 
  Shtyp me mirëseardhje në logon e personalizuar
  Ngjyrë:
  Navy / Blu / E zezë / Gri / E kuqe rozë / Përshtatur
  Pesha:
  0,22 kg
  Shembull i kohës së drejtimit:
  Zakonisht brenda 3-7 ditësh
  Koha e Prodhimit:
  Zakonisht 20 ditë
  Kushtet e pagesës:
  Ne pranojmë kushtet e pagesës: T / T, BASHKIMI PER WESTNDIMOR
  Shembull i politikës:
  Our highly creative team releases many new styles regular to satisfy market demands.1) If we are the first cooperation, customers are requested to charge the samples and shipping cost, but the sample cost will full return when bulk orders.

  2) Nëse ju bëheni klienti ynë i vjetër, ne do t'ju dërgojmë dizajne të reja dhe nuk do t'ju ngarkojmë tarifën e mostrës dhe tarifën e transportit.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Dorëzimi

   

  Shërbimi ynë

   

   

   

   

   

   

  shërbimi

   

  Kompania jone

  NINGBO ZKLS. PUN. & EXP CO, LTD kanë përvojë 20 vjeçare në zyrën e tregtisë sonë të vendosur në qytetin e bukur bregdetar, Ningbo, Zhejiang, prodhimet kryesore tona.janë: ngarkesë, çantë dore, çantë sportive, çantë freskuese çantë kozmetike, çantë larëse, çantë mami, çantë udhëtimi sende dhe pajisje të tjera çantash. Ne jemi një kombinim i kompanisë prodhuese dhe tregtare. Me punëtorë profesionistë, pajisje moderne dhe linjë montimi.

  zk

   

 • Produkte te Lidhura

  
  WhatsApp Online Chat!