Dreka e ftohtë me kapacitet të madh të izoluar, shporta më e ftohtë, shpërndarja e ushqimit për piknik

Përshkrim i shkurtër:


 • Kushtet e pagesës: 30% për depozitë, 70% para dërgesës. (TT, Paypal L / C)
 • Detail Product

  Profili i Kompanisë

  Produkt Tags

  We are a professional bag supplier in china and more than 10 years since we sell first products for custom, our products line extent to cotton canvas bag, insulated qese frigorifer, paper bag, non-woven bag, drawstring bag and etc.

  Emri i sendit Foldable insulated large capacity lunch qese frigorifer basket picnic food delivery
  Përparësi Customer's logo available, over 10 years’ experience manufacturer.
  Përdorimi Paketimi, promovimi, produktet e magazinimit, vera, pajisje shtëpiake.
  Karakteristikë Cilësi e lartë, palosëse, e shpejtë, e qëndrueshme, anti-konsum, izolim termik, pastrim i lehtë, eko-miqësor.
  Materiali Outer:oxford fabric, Non-woven , woven, pp woven, cotton, canvas, polyster,  nylon or other customized material .

  E brendshme: 1.5-5 mm film alumini EPE

  Madhësia 21cm (W) 15cm(H)15cm(D) ,  20cm(W)30cm(H)17cm(D),

  25cm (W) 30 (H) 19 (D), 30cm (W) 30cm (L) 20cm (D) ose rregulloje.

  Trajtojë Pëlhurë jo e endur, najloni, rrip i trashë pëlhure / materiali vetjak / rrip i pambukut
  Shtypja Shtypja e ekranit, shtypja offset, transferimi i nxehtësisë etj.
  Zanat Qepje, vulë nxehtësie.
  Bashkëngjitjet Zinxhir, etiketë ose ndonjë kërkesë tjetër
  Paketimi 20 copë / qese të brendshme, 20
  copë / kuti kartoni, eksport ose kërkesa të tjera.
  MOQ 500 copë
  OEM & ODM Ne pranojmë
  Logoja Shtypja, qëndisja, etiketa etj.
  Certifikimi i disponueshëm SGS: produktet tona mund të kalojnë SGS!
  Tarifa e kampionit Falas: stok, ne jemi të gatshëm të sigurojmë;
  mostër falas, Sasia është më e madhe ose e barabartë me 5000 copë.
  40 -80 USD: pagesa materiale + kostot e punës
  Shembull i kohës së drejtimit 3-5 ditë
  transporti Nga ajri, nga deti ose nga shprehin.
  Çmimi According to the bag's material , size, printing, artwork and so on.
  Pagesa

  30% depozitë nga T / T paraprakisht, 70% bilanc nga T / T para dërgesës

  L / C, D / A, D / P, Western Union, Paypal, Visa, Kartë Debi, Kartë Krediti

  Logjistike A: Me anë të dorëzimit të mallrave nga ajri përmes UPS, DHL ose Fedex, shërbimi derë më derë
  B: Nga deti-Ne kemi një transferim të bashkëpunuar afatgjatë do t'ju ndihmojë të merreni me rezervimin e dërgesave, pastrimin me porosi, dokumentet përgatisin punën etj.

  C (2) C (3) C (4) C (5) C (6) C (1)


 • Previous:
 • Next:

 • Dorëzimi

   

  Shërbimi ynë

   

   

   

   

   

   

  shërbimi

   

  Kompania jone

  NINGBO ZKLS. PUN. & EXP CO, LTD kanë përvojë 20 vjeçare në zyrën e tregtisë sonë të vendosur në qytetin e bukur bregdetar, Ningbo, Zhejiang, prodhimet kryesore tona.janë: ngarkesë, çantë dore, çantë sportive, çantë freskuese çantë kozmetike, çantë larëse, çantë mami, çantë udhëtimi sende dhe pajisje të tjera çantash. Ne jemi një kombinim i kompanisë prodhuese dhe tregtare. Me punëtorë profesionistë, pajisje moderne dhe linjë montimi.

  zk

   

 • Produkte te Lidhura

  
  WhatsApp Online Chat!