Lule të bardha të zakonshme udhëtojnë me çantë plazhi me kanavacë të vetme

Përshkrim i shkurtër:


 • Kushtet e pagesës: 30% për depozitë, 70% para dërgesës. (TT, Paypal L / C)
 • Detail Product

  Profili i Kompanisë

  Produkt Tags

  Emri i sendit Canvas Çanta e blerjeve
  Materiali Pëlhurë pambuku
   Madhësia (Gj * H)

  44*32.5*10CM. Or According to customer's request

  Shtypja According to customer's request

  Logoja

  Mund të personalizojë logon tuaj
  MOQ 1000 copë

  Paketimi

  100 copë / kuti kartoni, Pesha varet nga madhësia e çantës tuaj
  Karakteristikë Eko-miqësore e ripërdorshme, modë, e qëndrueshme
  Përdorimi Promovimi, reklamimi, paketa e blerjeve
  Koha e mostrës 2-8 ditë
  Koha e prodhimit Bazuar në porosinë Qty
  Pagesa TT me 30% depozitë, bilanci ndaj kopjes BL
  OEM & ODM Po dhe mirëseardhje

  B (1) B (2) B (3) B (4) 5 (5


 • Previous:
 • Next:

 • Dorëzimi

   

  Shërbimi ynë

   

   

   

   

   

   

  shërbimi

   

  Kompania jone

  NINGBO ZKLS. PUN. & EXP CO, LTD kanë përvojë 20 vjeçare në zyrën e tregtisë sonë të vendosur në qytetin e bukur bregdetar, Ningbo, Zhejiang, prodhimet kryesore tona.janë: ngarkesë, çantë dore, çantë sportive, çantë freskuese çantë kozmetike, çantë larëse, çantë mami, çantë udhëtimi sende dhe pajisje të tjera çantash. Ne jemi një kombinim i kompanisë prodhuese dhe tregtare. Me punëtorë profesionistë, pajisje moderne dhe linjë montimi.

  zk

   

 • Produkte te Lidhura

  
  WhatsApp Online Chat!