Голем оддел Преносен Голем апарат Козметичка торба Патување торба за тоалети Организатор за шминка за жени

Краток опис:


 • Услови за плаќање: 30% за депозит, 70% пред пратката. (TT, Paypal L / C)
 • детали за производот

  Профил на компанијата

  Тагови производ

  迷 度 挂钩 包 (4) 迷 度 挂钩 包 (2) 迷 度 挂钩 包 (1) 迷 度 化妆包 (4) 迷 度 化妆包 (3)

  Име на производот:
  Голем оддел Преносен Високоопределеност Козметичка кеса Патување торба за тоалети Организатор за шминка за жени
  Материјал:
  Полиестер 300D
  Тип на ткаенина:
  Отпорност на абразија и вода и прашина
  MOQ:
  2000 парчиња
  Тема:
  Еколошки, водоотпорен, друго
  Лого: 
  Отпечаток со добредојде на логото прилагодено
  Боја:
  Морнарица / Сина / Црна / Сива / Розова Црвена / Прилагодено
  Тежина:
  0,22 кг
  Пример за водечко време:
  Обично во рок од 3-7 дена
  Водечко време на производство:
  Обично 20 дена
  Рок на плаќање:
  Ние прифаќаме услови за плаќање: Т / Т, ЗАПАДНА УНИЈА
  Примерна политика:
  Our highly creative team releases many new styles regular to satisfy market demands.1) If we are the first cooperation, customers are requested to charge the samples and shipping cost, but the sample cost will full return when bulk orders.

  2) Ако станете наш стар клиент, ние ќе ви испратиме нови дизајни и нема да ви наплатиме примерок и такса за испорака.

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испорака

   

  Нашата услуга

   

   

   

   

   

   

  Сервис

   

  Нашата компанија

  NINGBO ZKLS. ИМП. & ЕКСП СД, ДОО имаат 20 годишно искуство во трговија. Нашата канцеларија лоцирана во прекрасниот крајбрежен град, Нингбо, hejеџијанг, Кина. Нашите главни производи се: товар, торба, торба за спорт, торба за ладење козметичка торба, торба за перење, торба за мама, патна торба и други предмети и додатоци за торби. Ние сме комбинација на производствена и трговска компанија. Со професионални работници, модерна опрема и монтажна линија.

  zk

   

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!