Исклучена изолација со голем капацитет за ручек, ладилник за торба, испорака на храна за пикник

Краток опис:


 • Услови за плаќање: 30% за депозит, 70% пред пратката. (TT, Paypal L / C)
 • детали за производот

  Профил на компанијата

  Тагови производ

  We are a professional bag supplier in china and more than 10 years since we sell first products for custom, our products line extent to cotton canvas bag, insulated поладна торба, paper bag, non-woven bag, drawstring bag and etc.

  Име на предметот Исклучена изолација со голем капацитет за ручек, ладилник за торба, испорака на храна за пикник
  Предност Логото на клиентот е достапно, производител на повеќе од 10 години искуство.
  Употреба Пакување, промоција, производи за складирање, вино, додатоци за дома.
  Карактеристика Висок квалитет, преклопување, брз, цврст, против абење, топлинска изолација, лесно чистење, еколошки.
  Материјал Outer:oxford fabric, Non-woven , woven, pp woven, cotton, canvas, polyster,  nylon or other customized material .

  Внатрешно: 1,5-5 мм EPE алуминиумски филм

  Големина 21cm (W) 15cm(H)15cm(D) ,  20cm(W)30cm(H)17cm(D),

  25cm (W) 30 (H) 19 (D), 30cm (W) 30cm (H) 20cm (Д) или прилагодете.

  Рачка Неткаен материјал, најлон, мрежеста / само-материјал / памучна лента
  Печатење Печатење на екран, офсет печатење, пренос на топлина итн.
  Занаетчиство Шиење, заптивка за топлина.
  Прилози Патент, етикета или кое било друго барање
  Пакување 20 парчиња / внатрешна торба, 20
  парчиња / картон, извоз или други барања.
  MOQ 500PC
  ОЕМ и ОДМ Ние прифаќаме
  Лого Печатење, везови, етикета и така натаму.
  На располагање е сертификација SGS: нашите производи би можеле да ги поминат SGS!
  Надоместок за примерок Бесплатно: акции, подготвени сме да обезбедиме;
  бесплатен примерок, количината е поголема или еднаква на 5000 парчиња.
  40 -80 УСД: материјална такса + трошоци за работна сила
  Пример за време на траење 3-5дневни
  транспорт Со воздух, по море или експресно.
  Цена Според материјалот на торбата, големината, печатењето, уметничките дела и така натаму.
  Плаќање

  30% депозит со T / T однапред, 70% салдо со T / T пред пратката

  L / C, D / A, D / P, Western Union, Paypal, Visa, дебитна картичка, кредитна картичка

  Логистички О: Со воздушна испорака на стоката преку UPS-от, DHL или Fedex, услуга од врата до врата
  Б: Од море-ние долгогодишен соработник на шпедитер ќе ви помогнеме да се справите со резервација на пратки, царинење, документи да подготвите работа итн.

  Ц (2) Ц (3) Ц (4) Ц (5) Ц (6) Ц (1)


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испорака

   

  Нашата услуга

   

   

   

   

   

   

  Сервис

   

  Нашата компанија

  NINGBO ZKLS. ИМП. & ЕКСП СД, ДОО имаат 20 годишно искуство во трговија. Нашата канцеларија лоцирана во прекрасниот крајбрежен град, Нингбо, hejеџијанг, Кина. Нашите главни производи се: товар, торба, торба за спорт, торба за ладење козметичка торба, торба за перење, торба за мама, патна торба и други предмети и додатоци за торби. Ние сме комбинација на производствена и трговска компанија. Со професионални работници, модерна опрема и монтажна линија.

  zk

   

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!