Сопствено лого Торба за испорака на торба со изолирана торба мотоцикл за термички ракуван пијалак пикник кошничка со поладна торба

Краток опис:


 • Услови за плаќање: 30% за депозит, 70% пред пратката. (TT, Paypal L / C)
 • детали за производот

  Профил на компанијата

  Тагови производ

  Durable Insulated Pizza Food Delivery Bag Large Pizza Delivery Bag aluminium поладна торба

  Брзи детали

  Место на потекло: НингБо, Кина
  Број на модел: zkls-20200915002
  Материјал: 600D
  Тип: корпа
  Користете: Храна
  Карактеристика: водоотпорен, соларен панел, изолиран, термички
  Големина: 44 * 26 * 28см
  Product name:aluminium поладна торба
  Употреба: Дневно се користи
  Лого: Прифатете го корисничкото лого
  MOQ: 3000 парчиња
  Услуга: Прифатете OEM ODM
  Име на артикл: торба за ладење изолатор
  Функција: Класик за слободно време
  А (7) А (6) А (5) А (4) А (3) А (2) А (1)

 • Претходно:
 • Следно:

 • Испорака

   

  Нашата услуга

   

   

   

   

   

   

  Сервис

   

  Нашата компанија

  NINGBO ZKLS. ИМП. & ЕКСП СД, ДОО имаат 20 годишно искуство во трговија. Нашата канцеларија лоцирана во прекрасниот крајбрежен град, Нингбо, hejеџијанг, Кина. Нашите главни производи се: товар, торба, торба за спорт, торба за ладење козметичка торба, торба за перење, торба за мама, патна торба и други предмети и додатоци за торби. Ние сме комбинација на производствена и трговска компанија. Со професионални работници, модерна опрема и монтажна линија.

  zk

   

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!