Контактирајте не

微 信 截图 _20200825102349

адреса

Address:6F, Herong Building, NO. 189, Panhuo Street,Yinzhou District, Ningbo, Zhejiang. 

Е-пошта

телефон

Продажба: 0086-0574-81859600-8011

Факс: 0086-0574-87276103

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!